Oya Aydoğan için hastaneye koştular!

Evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu​ hayatı tehlike atlatan Oya Aydoğan'ın kaldırıldığı hastane önceki akşam ünlü akınına uğradı.

Magazin

Oya Aydoğan için hastaneye koştular! Aydoğan'ın durumunu merak eden ünlü isimler hastaneye koştu. Oya Aydoğan, Cumartesi akşamı evinde patates kızartması yerken boğazına takılan kızartmayı çıkarmak için yoğun çaba sarf edince aort damarını yırttı. Aort damarında kanama oluşan Oya Aydoğan acil olarak Ulus'taki Liv Hospital Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı. 12 saat süren ameliyat sonrası yoğun bakım ünitesine kaldırılan Aydoğan'ın durumu ciddiyetini koruyor.

Aydoğan'ın hastanede olduğunu duyan ünlü dostları gün boyu hastaneye gelerek sanatçının son durumu hakkında bilgi almaya çalıştı. Akşam saatlerinde hastaneye gelen Gizem-Hakan Hatipoğlu çifti, "Şu an yoğun bakımda yatıyor. Kendisini göremedik ama oğlu Gurur'dan gerekli bilgiyi aldık. İnşallah en kısa zamanda düzelecek." dedi.

Muazzez Ersoy, Oya Aydoğan'ın rahatsızlığını akşam saatlerinde Sevim Emre'den öğrendi. Katıldığı bir etkinlikte Sevim Emre'nın durumu kendisine söylediğini belirten Muazzez Ersoy, apar topar hastaneye geldi.

Aydoğan'ın oğlu Gurur'dan bilgi aldığını belirten Ersoy, "Kendisi yoğun bakımda olduğu için bize göstermediler. Oğlundan bilgi aldık. Elimden ne geliyorsa yapabileceğimi söyledim. Evim buraya yakın her an gelmeye hazırım. Umarım bir an önce şifa bulur" dedi.

Orhan Gencebay, eski dostu Oya Aydoğan'ı hastanede yalnız bırakmadı. Gün içerisinde Sevim Emre ile hastaneye gelerek bilgi alan Gencebay, akşam üzeri de hastaneye koştu. Kısa bir açıklama yapan Gencebay, "Beni burada daha çok göreceksiniz. Dostumuz, beraber filmlerimiz oldu." diye konuştu. Hastaneye ziyarete gelen isimler arasında Derya Tuna ve oğlu İdo Tatlıses'de vardı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

Bunlarda ilginizi çekebilir: