Oya Aydoğan'a son veda!

Oya Aydoğan'ın vefatının ardından arkadaşları ve sevenleri şu sıralar Cemal Reşit Rey Salonu’nda anma töreni düzenlendi.

Magazin

Oya Aydoğan'a son veda! Geçtiğimiz hafta cumartesi günü geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan ve dün sabah yaşam savaşını kaybeden ünlü sanatçı Oya Aydoğan, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.

Ünlü sanatçı, Cemal Reşit Rey Salonu’nda düzenlenen anma töreninin ardından Levent Camisi’ne götürüldü.. Ünlü oyuncu burada ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından vasiyet ettiği Ulus Mezarlığı’na defnedilecek.

Orhan Gençebay, Oya Aydoğan'ın için; "Yani konuşacak çok şey var... Herkesi çok sevdiğini bildiğim için, biz de onu çok seviyoruz. Sözü çok uzatmıyorum ve baş sağlığı diliyorum." dedi.

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre ise yakın arkadaşı Oya Aydoğan'a vefat etmeden önce yazdığı mektubu gözyaşları içinde okudu.


İŞTE SEVİM EMRE'NİN GECCE.COM'DA YAZDIĞI O YAZI;

Sevim Emre, Oya Aydoğan'ın cenaze töreninde fenalaştı!

Halil Ergün de konuşmasında gözyaşlarına boğuldu.

Harika Avcı, tören sırasında hıçkıra hıçkıra ağladı.Perihan Savaş: Birbirimizin hayatına 40 sene önce dokunduk. Çocuklarımızı birlikte büyüttük. Gurur kızımla birlikte büyüdü. Gurur sen bize emanetsin biliyorsun. Ömrümün sonuna kadar ne isteğin olursa anneni özlediğin zaman sana sarılmaya hazırım. O çok iyi ve temiz kalpliydi, paralı günlerimiz oldu, parasız günlerimiz oldu, ama biz bunları hep birlikte yaşadık. Oya, sana güle güle diyemiyorum nasıl olsa görüşeceğiz, hep birlikte bir yerde görüşeceğiz, Güle güle git arkadaşım, yolun ışık olsun nurlar içinde olsun.

OYA AYDOĞAN'IN OĞLU GURUR: Elinde olsa herkese yardım ederdi

Annemi seven destek veren herkese teşekkür ederim. Ne mutlu bana ki bu kadar seveni var, bu kadar güzel kalpli bir anneye sahibim. O hayatımda gördüğüm en iyi kalpli insandı. Annem olduğu için söylemiyorum, tanıdığı tanımadığı herkese ön yargısız bakan bir insandı. Elinde olsa herkese yardım ederdi. O kadar iyi kalpli bir insandı ki ona layık olmak istiyorum. Onun hakkını ödeyebilir miyim bilmiyorum ama elimden geleni yapacağım. Mekanı cennet olsun herkese çok teşekkür ediyorum.

Kaynak:hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: