OYA AYDOĞAN'IN BÜYÜK ETKİSİ VAR

Yaprak Dökümü dizisinde Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen, 6 ay öncesine kadar insanların kendisini Necla olarak gördüğünü, ancak son zamanlarda bunun kırılmaya başladığını söyledi.

Magazin

OYA AYDOĞAN'IN BÜYÜK ETKİSİ VAR CNNTÜRK'te Kürşat Başar'ın 'Yaz Sohbetleri' programının konuğu olan Fahriye Evcen, oyunculuğa başlamasında Oya Aydoğan'ın büyük etkisi olduğunu anlattı.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Yaprak Dökümü dizisinde Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen, uzun bir süre insanların kendisini Necla olarak bildiklerini belirtti.

Bu durumun son zamanlarda değişmekte olduğuna değinen Fahriye Evcen, yaşadığı sıkıntıyı şu cümlelerle dile getirdi:

'Beni bundan yarım sene öncesine kadar sadece Necla olarak görüyorlardı. Gerçekten öyle. İşe başladığımızdan bu yana; ben 5-6 ay öncesine kadar Necla, sadece Necla olarak biliniyordum. Son dönemde biraz kırıldı o. Biraz kırmaya başladım. Filmlerde biraz yardımcı oldu buna. Çünkü bu izleyici psikolojisi. Bu sadece benim başıma gelen birşey değil. Diğer oyuncuların da uzun süreli oynadıkları oyunlarda başlarına gelen bir şey. Benimsiyorlar ve o karakterde görüyorlar bizi.'

Fahriye Evcen, bundan sonra yapacağı işlerle Necla karakterinin üzerine yapışmasını engelleyebileceğini, ancak bir dönem bunun sıkıntısını yaşadığını sözlerine ekledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: