Öykü Çelik ve Can Kıraç ayrıldı!

Daha önce yaşadığı aşklarda yüzü gülmeyen oyuncu Öykü Çelik, dokuz aydır aşk yaşadığı Can Kıraç'tan da ayrıldı.

Magazin

Öykü Çelik ve Can Kıraç ayrıldı! Bir süredir ekranlardan uzak olan Öykü Çelik, 2014 yılında evlendiği Bursalı Ahmet Çakan'dan bir yıl sonra boşanmıştı.
Çelik, 2016 yılında da flört etmeye başladığı Serhan Adalı ile ilişkisini Eylül 2017'de sonlandırmıştı. Yalnızlığı uzun sürmeyen oyuncu, ocak ayında Can Kıraç ile yeni bir maceraya yelken açmıştı.

Aşıkların Amerika turu!

Aşıkların Amerika turu!
YİNE OLMADI

Öykü Çelik, dokuz aydır aşk yaşadığı Can Kıraç'la ilişkisine son noktayı koydu. Güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda tatil için sevgilisiyle gittiği Amerika'da çekildikleri fotoğrafı, önceki akşam Instagram'da paylaştı ancak dakikalar sonra sildi.
Öykü Çelik, ''İlişkimiz bitti. Daha fazla konuşmak istemiyorum'' açıklamasıyla ilişkilerinin bittiğini teyit etti. Nikah masasına oturmaları beklenirken ayrılan çift, ayrılık nedeninin üçüncü bir şahıs yüzünden olmadığını, başka sebeplerden dolayı olduğunu dile getirdi. Çelik, sosyal medya hesabından Can Kıraç'ı takipten de çıktı.

Öykü Çelik de tükenmiş!

Öykü Çelik de tükenmiş!Öykü Çelik'in aşk sessizliği!

Öykü Çelik'in aşk sessizliği!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: