Öykü Gürman: Evlilik doğru insanla yapıldığı zaman güzel

Türkücü Yavuz Bingöl ile 8 aylık evlilikleri geçtiğimiz aylarda tek celsede biten Öykü Gürman, önceki akşam Beşiktaş Çarşı’da yürürken görüntülendi.

Magazin

Öykü Gürman: Evlilik doğru insanla yapıldığı zaman güzel Karşısında bir anda gazetecileri gören şarkıcı geçici şok yaşadı. Gazetecilerle ayak üstü sohbet eden Gürman,’’BKM’de arkadaşımızın oyunu vardı, onu izledik. Her şey çok güzel gidiyor. Barcelona’daydım, yeni geldim. Yarın stüdyoya giriyorum. Yeni şarkı için hazırlık yapıyorum. Yaz geldi. Küçük tatil planlarımız olacak’’ dedi. Yakalanma korkusunun da olmadığını belirten şarkıcı, ‘’Kendime iyi bakıyorum, zaten fit bir vücudum var’’ dedi.

Gazetecilerin "Boşandıktan sonra Yavuz Bey ile bir araya geldiniz mi?’’ sorusuna Gürman, pek yorum yapmak istemediğini söylese de arka arkaya sorulan sorular karşısında içini basın mensuplarına döktü. Gürman, "Fazla görüşmüyoruz, öyle samimi bir arkadaşlığımız yok.. Allah herkesin yolunu açık etsin’’ dedi. Yavuz Bingöl’ün kendisine konuşma yasağı getirmediğini söyleyen şarkıcı, ‘’Mahkeme süreci devam ettiği için konuşmam doğru olmazdı zaten’’ dedi


İki taraf beklentilere cevap veremeyince evlilik yürümüyor.

Hayatında şuan da kimsenin olmadığını söyleyen Gürman, yaşadığı evliliğin kendisi için bir tecrübe olduğunu belirtti ve ekledi. "Hayatta her şey tecrübe. Evlilik sorumluluk gerektiren bir proje. Ama doğru insanla yapıldığı zaman güzel. Ben Yavuz’un sahip olduğu bir takım alışkanlıkları değiştirmeye çalıştım ama olmadı. Ve evliliğimiz bitti. Evlilikte doğru insanı doğru insanı bulmak lazım. Evlilik başka bir sorumluluk. Kimse kimseyi değiştiremiyor. İki taraf beklentilere cevap veremeyince evlilik yürümüyor. İnsanlar bunu yaşamadan anlayamıyorlar. Ben aklı başında doğru kararlar alabilen, bu anlamda kendini yetiştirebilen birisiyim. Ama bazen bazı şeyler hayal ettiğimiz gibi olmuyor.ben gerçekten inanarak severek Yavuz’un verdiği sözleri yerine getireceğini düşünerek bir evlilik yaptım ama bunların hiçbirisi olmadı’’ dedi.

Benden sonra o iş olmaz

Boşandığı eşi Yavuz Bingöl’ün bir bayanla görüntülenmesi içinizi parçalar mı?’’ sorusunun sorulması üzerine şarkıcı, çok ilginç bir cevap verdi. Gürman, "Benden sonra o iş olmaz, olsa da parçalı bulutlu olur. Allah herkesin yolunu açık etsin’’ diyerek akıllarda soru işareti bıraktı. Kardeşi Berk’inde boşandığına değinen şarkıcı, "Biz ikizlerin kaderi bu galiba. İyi niyetimizden kaybediyoruz. Her şey insanlar için evlenmekte, boşanmakta’’ dedi. Öykü Gürman, babasının kucağında yanına gelen bir çocuğu da sevmeyi ihmal etmedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: