'ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'DE İŞLER KARIŞIYOR!

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin 85. bölümünde Ayça'nın abisi Mithat, kız kardeşinin Mete ile görüştüğünü öğreniyor ve Mete ile görüşmeyi kabul ediyor. Bu görüşme iki taraf içinde büyük süpriz olacak.

Magazin

'ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'DE İŞLER KARIŞIYOR! "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin 85. bölümünde süprizler ard arda geliyor. Dizide merakla beklenen ise Mete ile Ayça'nın abisi Mithat'ın buluşma sahnesi olacak gibi görünüyor.

Ayça, Mete ile buluşmaya gider, Osman’da dukkana bakmak üzere okuldan çıkar ancak yolda biraz oyalanır.

Hakan, Ahmet’in yanında çalışmaya başlar. Ancak federasyondaki diğer görevliler Ekrem Tatlıoğlu’nun oğlu olduğunu öğrenince huzursuzluk çıkarırlar. Protesto mitingde konuşma yapacak olan Ahmet tehdit mektubu alır, fakat yine de konuşma yapmaktan vazgeçmez.

Dadısına bir türlü alışamayan Deniz, onunla tartışır hatta bununla da kalmaz onu çalışma yaptıkları odaya kilitleyip kaçar. Soner, Cemile ve Süleyman Deniz’den anahtarı almak için seferber olurlar. Ancak cimcime Deniz anahtarı tek bir şartla vermeye razı olur.

Cemile, Ali’nin evini Arif’e kiraya verme konusunu çocuklara açar. Mete bu durumu pek de hoş karşılamaz. Osman, git gide ısındığı ve düşüncelerinden etkilendiği bu adama yardım etmek ister.

Ayça, Mete ile buluşmak için yine sözleşir, ama abisi Mithat’a yakalanır. Ayça’nın bir erkekle görüştüğünü anlayan Mithat’ın tepkisi çok sert olur.

Aydın ve Osman’ın da katıldığı miting de beklenen olur. Ahmet’e suikast düzenlenir.

Mithat Mete ile buluşup tanışmaya razı olur. Fakat buluşma her iki taraf için de büyük sürpriz olur.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: