'ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'DE ORTALIK KARIŞTI!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin 68. bölüm fragmanı yayınlandı...

Magazin

'ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'DE ORTALIK KARIŞTI! Cemile, Selma’yı kaçırıyor, Kenan da Cemile’nin peşine düşüyor.

Kenan çok heyecanlıdır zira, az sonra mahkeme kararı ile Selma’nın bütün mal varlığı onun eline geçecektir. Duruşma başlar fakat, Selma kayıptır. İbo ve Kenan her yerde Selma’yı aramaktadır. Ali de mahkemeye gelir ancak gördüklerine inanamaz. Selma, Cemile ile birliktedir. Kenan’a yakalanmadan Selma’yı Cemile’nin evine getirirler.

Aylin’in hamile olduğunu öğrenen Carolin’e gün doğar. Beklediği fırsatı yakalayan Carolin, bu bilgiyi kullanmak üzere harekete geçer.

Hastane bağış yapan gönüllüleri için bir gecce düzenler. Gülay’ın zoru ile bu gecceye katılan Soner’i bir sürpriz beklemektedir. Aylin de Dr. Tarık ile gecceye katılır üstelik, inadına onların karşısındaki masaya oturur.

Pamuk Prenses piyesinde prens rolünü Arif’e kaptıran Osman, yenilgiyi kabul etmez. Aklına parlak bir fikir gelen Osman, Arif’i saf dışı bırakmak için harekete geçer.

Mete, Nihal’i görmek için cezaevine gider. Süleyman da oradadır ve ona ilginç bir teklifte bulunur.

Berrin ile Hakan boşanma davasından vazgeçtiklerini beyan etmek için birlikte mahkemeye giderler. Fakat Ahmet de oradadır ve Berrin ile konuşmak ister.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: