Öyle bir kötü ki!

Büyük umutlarla vizyona giren "Mahmut İle Meryem" istenileni veremedi, Aras Bulut İynemli ve Eva Dedova'nın oyunculukları beğenilmedi.

Magazin

Öyle bir kötü ki! Türkiye- Azerbaycan ortaklığıyla çekilen “Mahmut İle Meryem” filmi büyük umutlarla vizyona girdi. İki kardeş ülkenin ilk projesi olan bu filmden beklenti büyüktü ama “Mahmut İle Meryem” maalesef bu beklentiyi karşılamadı..

Eleştirmenlerden geçer not alamayan filmde özellikle Aras Bulut İynemli’nin performansı çok eleştirildi. “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” de Mete karakterini canlandıran İynemli’nin bu karakterden kurtulamadığını yazan eleştirmenler sanki “Mahmut”u değil de “Mete”yi izlediklerini söylediler.

Oynadığı tek diziyle şöhreti yakalayan Aras Bulut’un böylesi önemli bir filmde başrolde yer alması da ayrı bir muamma. Bütün filmi tek bir mimikle götürmeye çalışan filmin diğer başrol oyuncusu Eva Dedova da hayal kırıklığı yaratan isimler arasında.

Kısacası bu kadar önemli bir tarihi senaryo böyle tecrübesiz oyuncuların elinde heba edilmiş. Keşke Aras Bulut İynemli ve Eva Dedova’nın yerine daha tecrübeli oyuncular seçilseymiş.

Bunlarda ilginizi çekebilir: