OYNADIĞI DİZİLER NEDEN ÇOK İZLENİYOR?

Ekranda ya da perdede bir çifti canlandıran oyuncuların 'kimyasının' tutması rollerini inandırıcı kılması açısından çok önemli bir ayrıntı. Sırf bu yüzden tek başlarına çok başarılı olan oyuncular biraraya geldiklerinde her zaman pek de başarılı sonuçlar ortaya çıkmaz bazen.

Magazin

OYNADIĞI DİZİLER NEDEN ÇOK İZLENİYOR? Bu noktadan hareketle son dönemin en gözde erkek oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ'un bugüne kadar oynadığı Gümüş (en solda) Menekşe ile Halil ve Aşkı Memnu dizilerindeki rol arkadaşlarıyla kimyasının uyup uymadığını inceledik.

Senaryo, yönetim ve oyuncu kadrosunun başarısıyla da birleşince Tatlıtuğ ile rol arkadaşlarının ekran kimyasının gayet uyumlu olduğunu söylemek mümkün.

Bu sezon TV ekranının en parlak yıldızlarından olan Tatlıtuğ'un rol aldığı dizilerin unutulmaz sahnelerini bir kez daha hatırlayalım istedik.

Gümüş dizisinde Songül Öden ile bir ikili oluşturdu Tatlıtuğ. Dizide Güngör Bayrak, Ekrem Bora, Füsun Erbulak'ın da aralarında bulunduğu kalabalık bir kadro rol alıyordu.

Tatlıtuğ bu dizi ile Arap ülkelerinde de ün kazandı. Hatta ona basın Ortadoğu'nun Brad Pitt'i unvanını taktı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: