Oyuncak Müzesi'nin en güzel oyuncakları

Özgür ve yeni nesil alışveriş anlayışı ile açıldığı ilk günden bu yana perakende dünyasını farklı deneyimlerle buluşturan WEPUBLIC, Nisan ayı boyunca İstanbul Oyuncak Müzesi’ni ağırlıyor.

Diğer Haberler

Oyuncak Müzesi'nin en güzel oyuncakları İstanbul Oyuncak Müzesi kurucusu şair ve yazar Sunay Akın’ın özel koleksiyonunda yer alan ve pek çoğu ilk kez WEPUBLIC’te sergilenen oyuncaklar arasında; 1700’lü yıllara ait kolları ve ayakları hareket eden bebekten 1800’li yılların ikinci yarısı yani Victorya dönemine ait değerli oyuncaklara, Walt Disney tarafından 1928 yılında çizilen ama çocuklar sevmediği için üretimi yapılmayan ilk Miki Mouse ve Mini Mouse oyuncaklarından 1982 yılında oyuncak olarak üretilen ve sonra filmi çekilen E.T.’ye oyuncak tarihinin en seçkin örnekleri yer alıyor.
İstanbul Oyuncak Müzesi'nin en özel oyuncakları, 30 Nisan Pazar gününe kadar WEPUBLIC’de çocuklar ve çocukluğunu özleyenlerle buluşuyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: