Oyuncu Burak Sevinç deniz altında kamp kurdu!

Son olarak 'Söz' dizisinde rol alan Burak Sevinç, Fethiye'de denizin altı metre derinliğinde çadır kurup, çay içti.

Magazin

Oyuncu Burak Sevinç deniz altında kamp kurdu! Burak Sevinç, dalgıç Önder Diktaş ve asistan Berna Büyükkaramuklu ile Dalyan Koyu'na gitti. Denizin 6 metre derinliğinde tabana kurulan çadırın yanındaki sandalyeye oturan Burak Sevinç, fincanla çay içerek kamp ortamını canlandırdı. Sevinç'in sosyal medya hesaplarından paylaştığı deniz altındaki görüntüleriyle dikkat çekti.

Gazetecilere açıklama yapan Burak Sevinç, tatil için sürekli Fethiye’ye geldiğini, dört yıldır profesyonel dalış yaptığını belirterek şu sözleri ekledi: "Bu sene geldiğimde Önder Diktaş ile konuşup olmayan bir şeyi yapmak istedim. Ortaya güzel bir şey çıktı. Suyun altında özgürlük yaşadım. Denizin altında nefes alabiliyorsunuz. Fethiye'de yaklaşık 60 farklı dalış noktası var. Bu etkinlikteki amacım dalışı, deniz turizmini Fethiye'de daha da canlandırmak, insanların bu güzelliği yaşamasını sağlamak. Herkese dalış yapmayı tavsiye ediyorum. Denizin altında başka bir hayat var."

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: