Oyuncu Meltem Miraloğlu 80 yaşında biriyle evlendi!

'Hayat Devam Ediyor' dizisindeki çocuk gelin rolüyle tanıdığımız Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalıyla evlendi.

Magazin

Oyuncu Meltem Miraloğlu 80 yaşında biriyle evlendi! Toplumsal yaralarımızdan biri olan 'çocuk gelin' konusunu işleyen 'Hayat Devam Ediyor' dizisiyle tanıdığımız Meltem Miraloğlu, kendisinden 48 yaş büyük, 80 yaşındaki Amerikalı bir adamla evlendi. Bir süredir Amerika'da bulunan oyuncunun eşiyle ev içerisindeki halleri medyaya sızdı. Sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran olay kullanıcılar tarafından kınandı.

Ses sanatçısı Onur Akay durumla ilgili “Meltem Miraloğlu’nun Hayat Devam Ediyor isimli dizide canlandırdığı 15 yaşındaki Hayat’ı hatırlayacaksınız. Hayat, 70 yaşındaki Abbas’la evlendirilmişti. 32 yaşındaki Meltem Miraloğlu, 8 sene önce oynadığı rolü şimdi ise gerçek hayatta yaşadı! Belki ‘Çocuk Gelin’ olmadı ama kendisinden tam 48 yaş büyük ‘Patrickle’ isimli 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla, 10 gün önce gizlice evlendi. Türkiye’deki ailesi, yakınları ve dostlarının bu evlilikten hiç haberi olmadı ama ailesi sonradan öğrendi. Miraloğlu,aynı zamanda İngilizce eğitimi almak için okula devam ediyor ve kocası son model arabası ile her gün onu okuldan almaya gidiyor.” açıklamasında bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: