OYUNCU OLMAK İÇİN İLGİNÇ TEKLİFLER!

Sinan Çetin, şöhret meraklılarının tacizlerinden yılmış durumda. 'Vücudum güzel, geleyim mi?' diye soruyorlar, telefonu yüzlerine kapatıyorum' diyor ..

Magazin

OYUNCU OLMAK İÇİN İLGİNÇ TEKLİFLER! Ünlü yönetmen Sinan Çetin, TRT Dergisi'ne, şöhret peşindeki genç kızların kendisini nasıl bıktırdığını anlattı. Küçük bir rol kapıp, kendini göstererek şöhret olmayı amaçlayanların eskiden sadece yolda görünce önünü çevirmekle yetindiğini söyleyen Çetin, 'Artık işi ilerlettiler. Yeni taktikleri var' dedi.

NUMARAMI BULDULAR
Sinan Çetin, 'oyuncu adayları'nın telefon numarasını bulmayı başardığını, bu durumun da çekilmez hale geldiğini anlattı. Çetin, bu 'tacizler'le nasıl başa çıkmaya çalıştığını da şöyle açıkladı: 'Sürekli telefonla arıyorlar. Açıyorum; karşımdaki kişi 'Sinan Ağabey, Adana'dan arıyorum. Çok güzelim. Vücudum da çok güzel, bir geleyim mi?' diye soruyor. O kadar çok daralıyorum ki... Artık sabrımın son noktasındayım. 'Gelme' deyip telefonu suratlarına kapatıyorum. Artık, tanımadığım numaraları açmıyorum. Yanlışlıkla açarsam da, konuşmuyorum. Ama yılmıyorlar, her gün onlarca kişi bu amaçla arıyor.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: