OYUNCU ŞAHNAZ ÇAKIRALP'E ŞOK DAVA!

Oyuncu Şahnaz Çakıralp hakkında eşi Mehmet Murat Öncel’i tehdit ettiği ve yanında çalışan bir başka kişiye de tehdit ettirdiği iddiasıyla 2.5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı

Magazin

OYUNCU ŞAHNAZ ÇAKIRALP'E ŞOK DAVA! İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından hazırlanan iddianamede Çakıralp’in eşini tehdit ettiği iddia edilerek süreç şöyle anlatıldı: “Şahnaz Çakıralp ile Mehmet Murat Öncel’in evlilikleri bir süre sonra kötü gitmeye başladı. Yaşanan tartışma ve kavgaların ardından çift ayrı yaşamaya karar verdi. Çakıralp, eşi Öncel’in beraber yaşadıkları evdeki eşyalarını ‘adeta evden atar gibi’ kapı önüne bıraktı. Öncel bunun üzerine evden ayrıldı. Daha sonra Çakıralp eşi Öncel’i tehdit etmeye ve telefonda hakaret etmeye başladı.

Öncel’in iddiasına göre Çakıralp adamlarının olduğunu, kendisini öldürtebileceğini söyleyerek tehdit etti. Ayrıca bir avukatın yanında çalışan Ali Dönmez isimli kişi de Öncel’e telefon ederek Şahnaz Çakıralp’in istediği nafakayı ödemesini, aksi takdirde kendisini öldüreceğini söyledi. Bunun üzerine Mehmet Murat Öncel savcılığa suç duyurusunda bulundu.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nın yaptığı soruşturma sonucunda Çakıralp ve Dönmez hakkında “tehdit ve hakaret” suçlamasıyla iddianame hazırlandı. İddianamede Çakıralp ve Dönmez’in bu suçlamalardan dolayı 2.5 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep edildi. Çakıralp önümüzdeki günlerde İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi’nde hâkim karşısına çıkacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: