Oyuncu ve yorumcu güzel; Ayshe

Ayshe daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde İtalyan bir prensesi canlandırdı. Bu aralar “Güllerin Savaşı” dizisinde “Duygu” karakteri canlandırırken izliyoruz…

Kültür-Sanat

Oyuncu ve yorumcu güzel; Ayshe Eski Belçika güzeli Ayshe müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. İddialı fiziği ve dans şovlarıyla oldukça etkiliyor!

Ayshe ile bir röportaj yaptık. Ben sordum Ayshe ise tüm samimiyeti ve içtenliğiyle sorularımı net bir şekilde cevapladı.

Ayshe daha önce Ajda Pekkan’ın seslendirmiş olduğu “Kim ne derse desin” şarkısını yeni bir versiyonla Cem Belevi ile seslendirdi.

Ayshe daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde İtalyan bir prensesi canlandırdı. Bu aralar “Güllerin Savaşı” dizisinde “Duygu” karakteri canlandırırken izliyoruz…


Peki kim bu Ayshe? Neden Ayşe değil de Ayshe?

İşte Ayshe’nin içtenlikle cevaplandırdığı sorular…

Neden Ayşe değil, Ayshe?

Belçika’da yaşadığım dönemde adımdaki ‘ş’ harfini hep ‘s’ diye okurlardı. Bu yüzden ismimin bu şekilde olmasına karar verdim.

Neden çıkış parça olarak eski bir şarkıyı tercih ettiniz?

Aslında bu şarkının ben Fransızca versiyonunu çok dinlerdim severdim. Patronum Samsun Beye dinlettim ve çok beğendi. Hem bilinen bir şarkı ile merhaba demek istedik. Sanırım beğenildi çok güzel tepkiler alıyoruz beklediğimin daha üstünde(Gülüyor)

Aldığınız tepkilerden memnun musunuz?

Beklediğimin daha üzerinde tepkiler alıyorum. Klibim 1 haftada 170 bin izlendi ve her geçen gün artıyor. Klip sonrasında reklam film teklifleri almaya başladım.

Ünlü simalarla düet yapmayı düşünüyor musunuz?

Tabi ki projelerimiz var. Bu şarkıda da zaten Mustafa Ceceli vokali var. Sağ olsun çok destek oldu. Hem aranjemizi yaptı hem de okumamda çok yardımcı oldu. Bunun yanında hem vokal de yaptı, çok teşekkür ederim kendisine. İlerisi için farklı düet planlarımız var belki yurt dışından bir isimle olabilir ilerde, sürpriz(Gülüyor)


Örnek aldığınız biri var mı?

Türkiye’de örnek alığım biri yok. Fakat Ariana Grande’yi çok beğeniyorum. Hem oyunculuk hem şarkıcılık yaptığı için kendime yakın buluyorum ve başarısını örnek alıyorum.

Hadise de sizin gibi Belçikalı onun hakkında ne düşünüyorsunuz? Rakip olarak görüyor musunuz?

Hadise’yi beğeniyorum ve başarılı buluyorum ama rakip olarak görmüyorum.

Şarkıcılığın yanında dizilerde de rol alıyorsunuz. Peki müzik mi oyunculuk mu daha ağır basıyor?

İkisi de eşit benim için. Oyunculuk çok severek yaptığım bir şey ama müzik ve dans benim hayatım. Birisi ağır basıyor diyemem.


Peki oyunculuğa devam edecek misiniz?

Şuan devam eden bir dizim var. Kanal D’de yayınlanan Güllerin Savaşı dizisinde Duygu karakterini canlandırıyorum ve asla bırakmayı düşünmüyorum.

Yakın zamanda bir albüm hazırlığı var mı?

Mart nisan gibi 2.şarkımı çıkarmayı planlıyoruz samsun beyle. Şuan hazırlıkları başladı. Önemli bir müzik adamı şarkımıza söz yazmaya başladı bile, bakalım nasıl olacak bende merakla bekliyorum;)


Linet Yurdakul
[email protected]

Bunlarda ilginizi çekebilir: