OYUNCULUK ACILI BİR SÜREÇ RUHUM KALDIRMADI BIRAKTIM

Oyunculuğun tutkuyla yapılabileceğini, bu nedenle her şeyi geride bıraktığını belirten Ayşe Tolga anlattı: Kendimi mesleğe teslim edemedim. Ruhum bir yere kadar kaldırdı. 30'umdan sonra yeni bir hayat kurdum

Magazin

OYUNCULUK ACILI BİR SÜREÇ RUHUM KALDIRMADI BIRAKTIM Oyunculuk kariyerini geride bırakan Ayşe Tolga hayatının bilinmeyen noktalarını Marie Claire dergisine anlattı. Babasını kanserden kaybettikten sonra başka bir hayatın kapılarını aralayan Tolga, iki yıl önce de kendi organik kozmetik markası Aisha'yı kurdu. Ayşe Tolga, kendi deyişiyle evrenden sipariş ettiği eşi Marsel Eskinazi, beş kedisi ve bir köpeğiyle çok mutlu bir hayat sürüyor. Önümüzdeki mart ayında ise aralarına bir de bebek katılacak.

* Ayşe Hanım huzurlu bir hayat sürüp ekranlardan uzak mı kalıyorsunuz?
Kendime artık yeni bir kariyer yarattım. Bir kozmetik markası kurdum ve bunu bir iş haline getirdim. Oyunculuk hobi gibi yapabileceğiniz bir şey değil, çok zamanınızı alıyor.

KULİS YAPMANIZ LAZIM
* Nasıl oldu da bıraktınız?
Oyunculuk tutkuyla yapılırsa, yapılır. Benim için öyle değildi. Bu mesleğe her anlamda kendimi yüzde yüz teslim etmedim. Bunu sadece oyuncu olanlar bilir; oyunculuk maddi manevi acılı bir süreç. Ruhum bir yere kadar kaldırdı... Beni rahatlatacak bir şey yapmak istedim.

* Bu iş sadece yetenek işi de değil...
Tabii kulisler yapmanız lazım, daha politik olmanız lazım. Şans da önemli...

KOCA PARASIYLA AÇMADIM
* İki yıl önce kozmetik markanız Aisha'yı yarattınız. Bu süreçten biraz bahseder misiniz?
Bunun öncesi de vardı. Londra'da aromaterapi eğitimi aldım. 30'lu yaşlarda yepyeni bir kapı açmak çok hoşuma gitti. Aisha 'Ay canım sıkıldı, kendime bir şey yaratayım' durumu değildi. Koca parasıyla butik açmak değil bu; bir marka. Türkiye'nin ilk doğal kozmetik ve aromaterapi markası aynı zamanda... Ürünler çok sağlam, yüzde yüz organik ve aromaterapik içerikli.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: