OZAN DOĞULU İLE EŞİ ECE DOĞULU BOŞANIYOR!

Minik Serçe de kurtaramadı!

Magazin

OZAN DOĞULU İLE EŞİ ECE DOĞULU BOŞANIYOR! 4 ay evvel bir fuhuş operasyonunda yakalanan kadınların telefon defterinde adı çıkan Doğulu, araya Sezen Aksu'nun girmesine rağmen eşini boşanma kararından vazgeçiremedi.


OZAN DA İKNA EDEMEDİ
BİR peri masalı daha bitiyor! 2003 yılında Sezen Aksu'nun Bursa'da verdiği konserde tanışan ve 2007'de nikâh masasına oturan ünlü müzisyen Ozan Doğulu ile Ece Doğulu boşanıyor. Çiftin evliliği İstanbul polisinin geçen nisan ayında düzenlediği fuhuş operasyonunda yakalanan kadınların telefon defterinde Doğulu'nun adının çıkmasıyla sarsılmıştı. Ünlü müzisyen tüm çabalarına rağmen eşini ikna edemedi.

SEZEN AKSU DİL DÖKTÜ
Ozan-Ece Doğulu çiftinin evliliğini kurtarmak için en son Sezen Aksu duruma el koydu. Geçen hafta dostlarının kendisi için teknede düzenlediği doğum günü partisinde Aksu, Ece Doğulu'yu boşanmaktan vazgeçirmek için dil döktü. Ancak Minik Serçe'nin bütün çabalarına rağmen Ece Hanım kararından vazgeçmedi. 2 yaşında bir kızları olan çift kesin olarak boşanma kararı aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: