Ozan Güven: Erkekler yarım akıllarıyla...

"Fi" dizisinin yıldızı Ozan Güven, iddialı açıklamalarda bulundu. Güven, "Gerçek aşkta her şey mübah. Erkekler yarım akıllarıyla kadınları seyrediyor ve anlamaya çalışıyorlar" dedi.

Magazin

Ozan Güven: Erkekler yarım akıllarıyla... "Fi" dizisinde canlandırdığı Can Manay karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Ozan Güven, Posta'dan Şirin Sever'e verdiği röportajında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte o röportajdan bir kesit:
Can Manay sevdiği, beğendiği kadını sürekli stalklıyor. Onu haklı buluyor musun?
Ne açıdan yapıldığına bağlı. Gerçek aşk ise her şey mübahtır. Aşıksa ve elde etmek istiyorsa dağları delenler var yüzyıllar öncesinde. Bir şeyi gerçekten istiyorsan, bunun için yapabileceklerinin sınırı yok.

Kadınlar bu kadar denge bozan yaratıklar mı erkeklerin gözünde? Yoksa sadece Can Manay’ın mı dengesi bozuluyor?
Erkeklerin devreleri çok basit. Ama kadınlar, “Hımm bu kadar basit olamaz, daha karmaşık hale nasıl getirebilirim” ile ilgili. Erkek düzdür. Seviyorum, sevmiyorumdur. Erkekler yarım akıllarıyla kadınları seyrediyor ve anlamaya çalışıyorlar. Anlamaya çalıştıkça daha çok anlamıyorlar. Kadınlar denge bozar.

Sadece komedi filmleri gişe yapabiliyor bu memlekette. Neden?
Ülke olarak mutsuzuz çünkü. Herkes öfkeli. Başkaları adına düşünüp karar veren bir sürü insan türedi. Edepsizlik ayyuka çıktı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: