OZAN GÜVEN SEVGİLİSİ İLE UMRE'YE GİTTİ!

Magazin

OZAN GÜVEN SEVGİLİSİ İLE UMRE'YE GİTTİ! Özel hayatıyla ilgili soru soran muhabirle kavga edince bir anda magazin gündeminin ilk sırasına yerleşen Ozan Güven’in sevgilisi Yosun Güreli ile Umre'ye gittiği ortaya çıktı.

Umreye giden ünlüler kervanına Ozan Güven de katıldı. Ünlü oyuncu, Türkan Derya’dan boşandıktan sonra Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden Hüsnü Güreli’nin kızı Yosun Güreli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Güven, sevgilisinin isteği üzerine nisan ayında onunla birlikte kutsal toprakları ziyaret etti. 8 günlük Umre turunda ikili ilk olarak Medine’de kaldı. Orada Hz. Muhammed’in kabrinin bulunduğu mescidi ziyaret ettiler. Turun ikinci ayağında Mekke’de ise Kabe’yi ziyaret eden ikili, oradan aldıkları hediyelik eşyaları da arkadaşlarına ve aile fertlerine dağıttı. Aşklarını gözlerden uzak yaşamaya gayret gösteren çift, geçtiğimiz ay Cihangir’de genç bir muhabirle yaşadıkları tatsız olayla bir anda magazin gündeminin ilk sırasına yerleşmiş, Güven kendisine özel hayatı hakkına soru soran muhabiri azarladığı için eleştiri oklarının hedefi olmuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: