Ozan Güven'den dikkat çeken sözler!

Ünlü oyuncu Ozan Güven, gençlerin şöhret ve para kazanmak için oyunculuğu seçtiğini söyleyerek, "Bu yanıltan ve onları yolundan çıkaran bir durum" dedi.

Magazin

Ozan Güven'den dikkat çeken sözler! Ozan Güven, Kadir Has Üniversitesi'nde öğrencilerle bir araya geldi. Güven, gençlerin şöhret olmak ve para kazanmak için oyunculuğu seçtiğini dile getirerek, "İnsanların aklına, meslekten daha çok meşhur ve ünlü olmak geliyor" dedi.

Ozan Güven şaşırttı!

Ozan Güven şaşırttı!"Bu çok yanıltan ve gençleri yolundan çıkaran bir durum" diyen Güven, "Televizyona ağaç koysalar insanlar onunla bile fotoğraf çektirir" ifadelerini kullandı.

Günümüzde yeteneğin gizli kalmayacağını belirten Güven sözlerine şöyle devam etti:

Cem Yılmaz: Ozan'la evleri ayırdık!

Cem Yılmaz: Ozan'la evleri ayırdık!"Ben hala yetenekli olduğumu düşünmüyorum. Senaryo gelince önce oynayacağım karakterin adını soruyorum. Çok kötü hikayenin iyi bir oyuncusu olmak istemem. Bu bana bir şey kazandırmaz ama o film raflarda tarihe kalacak. İyi bir projenin kötü oyuncusu olmaya razıyım"

'Güven'li yatırım!

'Güven'li yatırım!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: