Ozan Güven’e evlerini açtılar…

Eski sevgilisine uyguladığı şiddet iddiası sonrası eleştiri oklarının hedefi olan ve villasında kalamayan Ozan Güven iddialara göre yakın arkadaşlarının Fulya'daki dairelerinde kalıyor.

Magazin

Ozan Güven’e evlerini açtılar… Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla gündeme gelen Ozan Güven'in başı dertten kurtulmuyor. Son olarak reklam filmlerinde rol aldığı banka firması oyuncunun fotoğraflarının üzerinde olduğu afişleri toplatmıştı. Güven'in darp olayının basına yansımasının ardından görüntü vermemek ve gelen tepkilerden uzak durabilmek adına villasında kalmadığı öğrenildi.

Uçankuş TV’de ekrana gelen “Hayatın İçinden” programının iddiasına göre villasında kalamayan Ozan Güven’e; Neslihan – Kamil Güler çifti dairelerini açtı ve Güven, ünlü çiftin Fulya’da bulunan dairesinde kalıyor.

Yayında dile getirilen bir diğer iddiaya göre Ozan Güven, Deniz Bulutsuz’u arayıp özür diledi. ‘Aramızdaki bu üzüntüyü çözelim, barışalım’ dedi ama Bulutsuz kabul etmedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: