Ozan Güven'in şoförü o gecceyi anlattı!

Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz arasında yaşanan darp olayına ilişkin yürütülen soruşturmada, oyuncunun şoförü Hasan Doğan, tanık olarak ifade verdi.

Magazin

Ozan Güven'in şoförü o gecceyi anlattı! Oyuncu Ozan Güven ile şiddet uyguladığı iddia edilen sevgilisi Deniz Bulutsuz'un İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na yaptıkları karşılıklı darp suç duyurusu üzerine soruşturma başlatılmıştı. Ozan Güven tarafından darp edildiği iddiasıyla şikayetçi olan Deniz Bulutsuz olayında flaş bir gelişme yaşandı.

Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddiasıyla ilgili Güven'in tanığı olarak özel şoförü ifade verdi. Milliyet'te yer alan habere göre Doğan, “12 Haziran’da Ozan Bey’in arkadaşı Ramazan Çelik’in evine, çay içmeye gittik. Deniz Hanım, Ozan Bey’le tanıştığında eski erkek arkadaşıyla ilişkisinin devam ettiğini, sonra ayrıldığını söyledi. Ozan Bey de bozularak, ‘İstersen nasıl seviştiğinizi de anlat’ dedi” şeklinde konuştu.

Çifti evine bıraktığını belirten Doğan, “03.00’te Ozan Bey’in aramasıyla Deniz Hanım’ı almaya gittim. Deniz Hanım tartıştıklarını ve Ozan Bey’in yaralı olduğunu söyledi. Olayın ertesi günü Deniz Hanım, Bursa’ya gitmek için Ozan Bey’in araçlarından birini istedi. Aracı teslim ettim. İki gün sonra, ‘Ozan’ı bana getir’ diye ısrar etti. Ozan Bey görüşmek istemedi. Deniz Hanım da, ‘Görüşmezse karakola giderim’ diye mesaj attı” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: