ÖZAY PARTİ DÜZENLEMEDİ

Tuğba Özay, 30 yaşına Antalya'nın Manavgat ilçesi Bucakşıhlar köyünde bulunan çiftliğinde girdi.

Magazin

ÖZAY PARTİ DÜZENLEMEDİ Tuğba Özay, 30'ncu yaş gününü anne, babası Duygu-İlhan Özay çifti ve menajeri Kadir Şen ile birlikte kutladı. 25 Ocak'ta Üsküdar Paşakapısı Cezaevi'nden tahliye olduktan sonra Bucakşıhlar köyünde Poyraz çiftliğinde anne ve babası ile birlikte geçiren Tuğba Özay, uzun süre dinlendikten sonra İstanbul'a gideceğini söyledi. Tuğba Özay'ın yaş günü pasta kesiminde görüntü ve fotoğraf alımı için gazeteciler çiftliğe alınmadı.

Menajer Kadir Şen, Tuğba Özay'ın 10 Şubat 1978 yılında İstanbul'da doğduğunu ve 30'ncu yaş kutlamasını ailesi ile baş başa geçirmek istediğini ifade etti. Kadir şen, 'Tuğba Hanım cezaevinde tahliye olduktan sonra çiftliğine yerleşerek bol bol dinleniyor. 30'ncu yaş günü için aile içinde sade bir kutlama oldu. Manavgat'tan bir pastaneden aldığımız doğum günü pastasını keserek kutladık. Çiftlikte anne ve babası ile birlikte kalarak moral gücünü yüksek tutmaya çalışıyor' diye konuştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: