Özcan Deniz-Beyazıt Öztürk kavgasına Serkan Kaya da katıldı!

Serkan Kaya, "Benimle alay ettiler" dedi.

Magazin

Özcan Deniz-Beyazıt Öztürk kavgasına Serkan Kaya da katıldı! Özcan Deniz'in yapımcılığını üstlendiği "Her şey Aşktan" filminin oyuncuları Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız ve Mithancan Özer geçtiğimiz hafta Beyaz Show'un konuğuydu. Programın diğer bir konuğu ise Serkan Kaya idi.

Program sonrası Özcan Deniz, Beyazıt Öztürk'e oyuncularını fazla konuşturmadığı için Twitter'dan tepki gösterdi. Özcan Deniz, Twitter’dan “Beyaz Show’a teşekkür ediyoruz. Yolladığımız filmin başını izlediği için! Filmimizin yönetmenini bildiği, oyuncularımıza konuşma fırsatı verdiği için! Emeğe saygılı davrandığı için!” yazdı.

Bu kavgaya bugün programın diğer konuğu Serkan Kaya da katıldı. HT Magazin'de yer alan habere göre asıl kendisine karşı saygısızlık yapıldığını belirten Kaya, “Sağ tarafımdaki, kıymetlimizin (Sezen Aksu) oğlu (Mithatcan) ayağını ağzıma kadar soksa da görmezden geldim. Diğerleri arabesk şarkıcısı görmemiş gibi davrandı. Birbirlerine bakıp alaycı bir tavır sergilediler” dedi. Serkan Kaya, Özcan Deniz için “Ona çok kırgınım. Konukların konuşmasına ben engel olmuşum gibi tweet’leri retweet etmesi yakışık almadı” diye konuştu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: