Özcan Deniz: Evlilik değil boşanmak korkutuyor!

Özcan Deniz Sabah Gazetesi'nden İlker Gezici'ye samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Özcan Deniz: Evlilik değil boşanmak korkutuyor! İşte o röportaj...

Nurgül Yeşilçay’la birlikte başrolünü paylaştığı ‘İkinci Şans’ filminin aynı zamanda senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen Özcan Deniz: Müzisyenken canlı canlı müşteri çekiyorsunuz. Ama aktörlük öyle değil, tam tersi. Seyirci, aktörü inandırıcı bulmak için düzenli bir hayatının olmasını tercih ediyor.

1990'ların ortasında 'Meleğim' ve 'Beyaz Kelebeğim' şarkılarıyla tanıdık Özcan Deniz'i. Kısa sürede albümleri çok satan, milyonlarca hayran kitlesine ulaşan bir yıldıza dönüştü. Müzikte belli doygunluğa eriştikten sonra sinemaya adım attı. Deniz, son olarak 'İkinci Şans' filmiyle izleyici karşısına çıktı. Kendisiyle filmden, kariyerinden konuştuk. Evlilikle ilgili de oldukça kayda değer tespitleri var Deniz'in...

* 'İkinci Şans'ı çekmeye ne zaman, nasıl karar verdiniz?

Ana fikri beş sene önce doğdu. Nurgül'e (Yeşilçay) hikayeyi anlattım. Çok heyecanlandı. Beni tetikleyen Nurgül'ün iştahı oldu.

* 14 yıl aradan sonra yeniden Nurgül Yeşilçay'la çalışmak nasıldı?

Çocuktuk. İkimiz de olgunlaştık. 14 yıl önce ben 28-29 yaşında biriydim. O da öyleydi. Şöhret olmak yeniydi. Şimdi yaptığımız şeyleri hazmederek, neyi yaptığımızı bilerek çalıştık. İkimiz de birbirimize daha rahat sırtımızı dayadık mesela. Tanıdığın, bildiğin biriyle çalışmak çok keyifli.

Röportajın tamamı için tıklayınız...

Kaynak:sabah.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: