Özcan Deniz ‘Her Şey Aşktan’ filminin falına baktı

Şükrü Özyıldız, Hande Doğandemir ve Mithat Can Özer´in başrolde yer aldığı ‘Her Şey Aşktan’ filminin galası önceki akşam Özdilek AVM’de yapıldı.

Magazin

Özcan Deniz ‘Her Şey Aşktan’ filminin falına baktı Filmde medyumu canlandıran yapımcı Özcan Deniz “Filmin falına baktınız mı?” sorusuna astrolog gibi yanıt verdi: “Merkür’ün geri gitmesi bitmiş. Şanslı bir dönemdeymişiz dün baktım. İnşallah yolu açık olur.”


Mithat Can Özer, sahneyi bırakacağını açıklayan annesi Sezen Aksu için “Annem bırakmaz. 40 yılın yorgunluğu var. Ben onu kandırırım bir şekilde çıkarırım sahneye” dedi.


Galaya eşi Burak Sağyaşar’la katılan Hatice Şendil “Siz aşkınız için nelerden vazgeçerdiniz?” sorusuna “Aşk vazgeçmemektir. Birbirimizden vazgeçmezdik. Burak olmazsa olmaz. O olmazsa aşk olmaz” diye yanıt verdi.


Taktığı kalpakla dikkat çeken Nebahat Çehre, “Muhteşem Yüzyıl Kösem”le ilgili soruları yanıtladı. Çehre, “Evde olduğum zamanlarda takip ediyorum. Beren’i çok beğeniyorum. Rolü ona çok yakıştı” diye konuştu.


Filmin galasına Nebahat Çehre, Hatice Şendil-Burak Sağyaşar, Begüm Kütük-Erdil Yaşaroğlu, Oya Aydoğan, Başak Sayan ve Ali Sunal gibi ünlü isimler katıldı.

İşte galadan kareler...

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: