Özcan Deniz hamile eşini aldattı mı?

Feyza Aktan ile nikâh masasına oturmaya hazırlanan Özcan Deniz'in, müstakbel eşini eski sevgilisi Buse Narcı ile aldattığı iddia edildi. İddiaları yalanlayan Buse Narcı, Deniz'i bir yıldır görmediğini söyledi.

Magazin

Özcan Deniz hamile eşini aldattı mı? Özcan Deniz hamile olan sevgilisi Feyza Aktan'la evlilik hazırlıkları yapıyor. Yakında nikah masasına oturması beklenen çiftle ilgili magazin gündemine bomba gibi bir iddia düştü. Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Magazin D’ programında Özcan Deniz'in, müstakbel eşini eski sevgilisi Buse Narcı ile aldattığı iddia edildi. Bir otelde buluşan eski sevgililerin kameralara yakalandığı söylendi.

Arka Sokaklar dizisinde Özcan Deniz sürprizi!

Arka Sokaklar dizisinde Özcan Deniz sürprizi!
Önce sözleşme sonra nikah!

Önce sözleşme sonra nikah!BUSE NARCI'DAN YALANLAMA!

İddialar ile ilgili ilk açıklama Buse Narcı'dan geldi. Instagram hesabından bir açıklama yapan Narcı, "Bugün hakkımda çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır ve tamamen asılsızdır. Basın mensuplarından rica ediyorum bu tarz haberlere itibar etmeyin. Kendisiyle bir yıldır görüşmüyorum. Yakında çocuğu olacaktır. Onun ve benim ailemi düşünerek hareket etmenizi bekliyorum, bütün basın mensubu arkadaşlardan" paylaşımında bulundu.

Özcan Deniz'den 'Öteki Taraf' çağrısı!

Özcan Deniz'den 'Öteki Taraf' çağrısı!
Sevgilisinin canı vişne çekince...

Sevgilisinin canı vişne çekince...

Bunlarda ilginizi çekebilir: