ÖZCAN DENİZ TAKIM DEĞİŞTİRDİ!

'Aslan Gibi' şarkısı tribünlerde marş olarak uyarlanan Özcan Deniz, fanatik bir Galatasaray taraftarı olmasına rağmen Fenerbahçe forması giydi

Magazin

ÖZCAN DENİZ TAKIM DEĞİŞTİRDİ! Fanatik bir Galatasaray taraftarı olarak tanınan Özcan Deniz, senaryosunu yazıp yönettiği ve başrol oynadığı 'Ya Sonra' adlı filmin çekimlerinde Fenerbahçe'nin formasını giydi.

SANAT İÇİN FENERLİ OLDU

Şarkıcı Özcan Deniz; Deniz Çakır, Naz Elmas, Ragıp Savaş gibi isimlerle başrolü paylaştığı 'Ya Sonra' filminde, sanat uğruna tuttuğu takımı değiştirdi. Sıkı bir Galatasaraylı olduğu herkes tarafından bilinen Deniz'in, çekimler sırasında Fenerbahçe forması giydiği ortaya çıktı.

'ASLA İPUCU VERMEM'

Sevilen şarkıları 'Hadi Hadi Meleğim' ve 'Aslan Gibi', Galatarsaray tribünlerinde marş olarak uyarlanan sanatçı neden Fenerbahçe forması giydiğini açıklamadı. Deniz," Filmin hikayesiyle ilgili hiçbir ipucu vermem. Söylersem işin büyüsü kaçar" diye konuştu.

HT MAGAZİN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: