Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, boşanıyor mu?

Ünlüler dünyasının gözde çiftleri arasında yer alan Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evliliklerinde kriz olduğu iddia edildi.

Magazin

Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti, boşanıyor mu? Özcan Deniz ile Feyza Aktan'ın evliliklerinde kriz olduğu yönünde iddialar daha önce de basında yer almıştı fakat taraflar iddiaların asılsız olduğunu söylemişti. Ancak Akşam gazetesinde bugün yer alan bir haberde Özcan Deniz, eşinin kendisini bunaltmasından çok rahatsız olduğu iddia edildi. Deniz’in yakın çevresine “Feyza’nın burada hiç arkadaşı yok. O yüzden benden ilgi bekliyor. Bende çalıştığım için onunla zaman geçiremiyorum. Benim çevremden olmayan bir kız seçtim. Çevreme uyum sağlayamıyor. Doğru mu yaptım bilmiyorum” diyerek dert yandığı konuşuluyor. Özcan Deniz ile Feyza Aktan geçtiğimiz mart ayında evlenmişlerdi ve düğünden kısa bir süre sonra oğulları Kuzey'i kucaklarına almışlardı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: