Özcan Deniz ve Feyza Aktan neden boşanıyor? Şoke eden iddia!

Boşanacakları haberleri ile magazin gündemine Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Magazin

Özcan Deniz ve Feyza Aktan neden boşanıyor? Şoke eden iddia! Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Özcan Deniz ve Feyza Aktan, evliliklerinin 15. ayında boşanıyor. Ünlü şarkıcı tarafından açılan çekişmeli boşanma davasına, Deniz yayın yasağı aldırtmıştı. Özcan Deniz'in babalar günü mesajında "Elimizden acımadan bugünümüz çalınsa da biliyorum tüm günler bizim" sözlerini kullanmasıyla ortaya çıkan kriz hakkında yeni iddialar ortaya atıldı. Boşanma davasını açan Özcan Deniz, eşi Feyza Aktan'ın oğulları Kuzey'e eşinin kendisine, ailesine ve çocuğuna gereken özeni göstermediğini ve ilgisiz davrandığını ifade etti. Oğlunun velayetini de isteyen Özcan Deniz, eşinden herhangi bir şey talep etmiyor.

Feyza Deniz hakkında şaşırtan gerçek!

Feyza Deniz hakkında şaşırtan gerçek!Öte yandan çıkan boşanma haberleri sonrası Instagram hesabı üzerinden eşi Özcan Deniz ile bir fotoğrafını paylaşan Feyza Aktan, gönderiye "Hayat arkadaşım… Aşık olduğum adam! Sen, benim ve oğlumuzun başına gelen en güzel şeysin... Yerim hep başının üzeri oldu, ne şanslıyım ki aşkı seninle deneyimledim. İyi ki bizimsin" notunu düştü. Aktan'ın bu paylaşımı kafaları karıştırdı.

Feyza Deniz'den boşanma iddialarına jet yanıt!

Feyza Deniz'den boşanma iddialarına jet yanıt!Özcan Deniz ve Feyza Aktan Deniz çifti boşanıyor!

Özcan Deniz ve Feyza Aktan Deniz çifti boşanıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: