Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül'ün 25 yıllık dostluğu!

Yolları 25 yıl önce kesişen Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül, Deniz’in babasının vefatından sonra sık sık görüşmeye başladı.

Magazin

Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül'ün 25 yıllık dostluğu! Yolları Prestij Müzik çatısı altında 25 yıl önce kesişen Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül'ün dostlukları, “Hadi Hadi Meleğim” ve “Alem Buysa Kral Sensin” şarkılarıyla müzik sektöründe fırtınalar estirdikleri günlerden beri devam ediyor. Müzikle başlayıp sinema ve dizi sektörüne yönelen ikili, yıllar sonra yeniden bir araya geldi, anılarını tazeledi.

Geçen temmuz ayında babasını kaybeden Deniz'i acı gününde yalnız bırakmayan Kırmızıgül, 25 yıllık dostuyla yeniden bir araya geldi. Ailece görüşmeye başlayan dostlardan ilk olarak Mahsun Kırmızıgül ve eşi Ece Binay, kızları Lavin’le Deniz ailesini ziyarete gitti. Ardından Özcan Deniz-Feyza Aktan çifti geçtiğimiz günlerde 5 aylık oğlu Kuzey’le iade-i ziyaret yaptı. Kırmızıgül kucağında Deniz’in 5 aylık oğlu Kuzey, Deniz de Kırmızıgül’ün 2 yaşındaki kızı Lavin’le poz verdi.

İşte Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül'ün dostluk pozu:


Mahsun Kırmızıgül ile Özcan Deniz yıllar sonra cenazede barıştı!

Mahsun Kırmızıgül ile Özcan Deniz yıllar sonra cenazede barıştı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: