Özcan Deniz'den gerilim ve gizem dolu paylaşım

Sosyal medya hesabından Meryem Uzerli ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Özcan Deniz, takipçilerini heyecanlandırdı.

Magazin

Özcan Deniz'den gerilim ve gizem dolu paylaşım Oyuncu yönetmen Özcan Deniz, sosyal medya hesabından oyuncu Meryem Uzerli ile kafa kafaya çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve takipçilerini heyecanlandırdı.

Geride bıraktığımız yılın Kasım ayında okuma provalarında çekilmiş fotoğraflar magazin servislerine geçilmiş ve Özcan Deniz’in kadrosunda Meryem Uzerli ve Aslı Enver’le birlikte oynayacağı Öteki Taraf adlı filmin çekimlerine başlanacağı söylenmişti.

Özcan Deniz'den cesur karar!

Özcan Deniz'den cesur karar!Haberin üzerinden 4 ay geçtikten sonra müjdeli haber Özcan Deniz’den geldi. Filmde birlikte rol aldığı Meryem Uzerli ile birlikte kafa kafaya verdiği bir pozu paylaşan Deniz, bu karenin altına şu satırları düştü:

Özcan Deniz engelli köpekle poz verdi!

Özcan Deniz engelli köpekle poz verdi!"Öteki Taraf, çalışmaktan yorgun düştüğüm bir andan uykulu gözlerle bir selfie sizlere… Bu kadrodan gerilim, gizem filmi izlemek sizi çok şaşırtacak ve de heyecanlıyız bunun için. Biraz daha sabır. Önümüzdeki kışa filmi yetiştirmeye çalışıyorum. E malum, ben yaptığım filmlerle stüdyoda uzun uzun uğraşan biriyim. Asla seyircimize kazık atmam. Önce ben seveyim son siz. Zor bir film oldu ama buna değdi. Meryem Uzerli ve Aslı Enver ile çalışmak, onları ve kendimi sizlere bambaşka bir hikayede ve karakterlerde göstermeyi istemek olağanüstü bir heyecan yarattı bende. O gün gelse de hep beraber oturup izlesek artık.”

Özcan Deniz ve Aslı Enver'in soğukla savaşı!

Özcan Deniz ve Aslı Enver'in soğukla savaşı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: