Özcan Deniz'den yeni dizi sürprizi!

Özcan Deniz, bir yandan 'İstanbullu Gelin'de rol alırken, diğer yandan Avşar Film için dizi hazırlığına başladı.

Dizi Galeri

Özcan Deniz'den yeni dizi sürprizi! O3 Medya imzalı 'İstanbullu Gelin' dizisinde üç sezondur 'Faruk Boran' karakterine hayat veren Özcan Deniz, şu sıralar yeni bir projenin daha hazırlıklarını sürdürüyor. Medyatava'nın haberine göre ünlü sanatçı, Şükrü Avşar'ın patronu olduğu Avşar Film için dizi çekecek. Deniz, sahibi olduğu DNZ Film adına çekeceği dizi için yazar grubuyla çalışmalara başladı. İlk bölümü Doğu Anadolu'da başlayacak olan dizi, daha sonra İstanbul'da devam edecek. Eylül sezonu için planlanan iddialı projenin en önemli sürprizi ise Özcan Deniz'in bu kez sadece yönetmenlik yapacak olması.

Deniz, Avşar Film'le daha önce de pek çok projeye imza atmış, 'Evim Sensin', 'İkinci Şans', 'Öteki Taraf', 'Sevimli Tehlikeli' gibi birçok filmi beraber çekmişti. Ancak ünlü sanatçı bu kez ezber bozacak ve Avşar Film'e dizi projesi hazırlayacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: