Özcan Deniz’e sette doğum günü sürprizi!

"İstanbullu Gelin" dizisinin başrol oyuncusu Özcan Deniz için sette sürpriz bir kutlama yapıldı.

Magazin

Özcan Deniz’e sette doğum günü sürprizi! Star TV'de ekrana geşen "İstanbullu Gelin" dizisinin başrol oyuncusu Özcan Deniz için sette sürpriz bir kutlama yapıldı.

"İstanbullu Gelin"de Faruk karakterine hayat veren Özcan Deniz’in doğum günü için ekip arkadaşları ve tüm oyuncular dizinin İstanbul’daki setinde bir arada geldi.

19 Mayıs doğumlu Deniz’in o gün seti olmadığı için bir gün öncesinde kutlama organize eden ekip, ilk çekim arasında ünlü oyuncuyu konfeti yağmuruna tuttu. 45'inci yaşına giren Deniz, sürpriz karşısında hem çok şaşırdı hem de duygulandı.

Doğum günü pastasını çalışma arkadaşları ile birlikte kesen Özcan Deniz, "İstanbullu Gelin" ekibi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Özcan Deniz bu anın görüntülerini sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaştı. Deniz paylaşımının altına da şu notu düştü:

"Evet ben bu gün sabah ezanıyla beraber Ankara'da Yenidoğan semtinde bir ahşap evde tüm ailenin kadınlarının eline doğdum.. 19 Mayıs gibi güzel bir gündü.. Evde annemin acılar içinde dünyaya getirdiği bi çocuğum. Bu saatten sonra yaşayacaklarımdan habersiz olduğum gibi, bu saate kadar yaşayacaklarımdan da habersizdim. Benim haberim yoktu ama benim için ayarlanmış, ilahi kudretin bana bağısladığı bi hayat. Dolu dolu yaşanmış bir hayat. Bu hayatta bana bahşedilen iyi kötü her şey için şükürler teşekkürler. Tüm set arkadaşlarıma yürekten teşekkür ederim bu yüreğimi titreten sürprizlerinden dolayı.. Tüm güzel dileklerle mesaj atan sevenlere yürekten teşekkürler."

Bunlarda ilginizi çekebilir: