Özcan Deniz'in fotoşop ricası!

Özcan Deniz, başrolünü Aslı Enver ile paylaştığı 'İstanbullu Gelin' dizisinin tanıtım fotoğrafları için objektiflere poz verdi.

Magazin

Özcan Deniz'in fotoşop ricası! 'İstanbullu Gelin' dizisinin tanıtım fotoğraflarında abartıya kaçmadan fotoşop uygulandı. Ancak Özcan Deniz, ekipten bir ricada bulundu. Deniz, ''Göz çevremdeki kaz ayaklarına dokunmayın. Onlar bana yaşanmışlık katıyor, hoşuma gidiyor'' dedi. 46 yaşındaki oyuncunun bu isteği üzerine kaz ayaklarına dokunulmadı.

3. sezona iddialı bir başlangıç yapacaklarını dile getiren Özcan Deniz, ''Bu sezon herkes için zorlu geçecek. Boranlar'ı görmeye alışık olduğumuz kalıpların çok dışında izleyeceğiz. Faruk, aileyi bir arada tutmaya çalışmakla kalmayıp, bitti denilen her noktada devam edebilmek için pek çok zorluk ve sorumluluğun altına girecek. Daha önce hiç karşılaşmadığı tavır ve davranışlara göğüs germek durumunda kalacak.'' şeklinde konuştu.

Aslı Enver ise diziyle ilgili ''Süreyya belki de en büyük sınavını kızı Yaz ile verecek. Yaşanan tüm bu krizler Süreyya'yı da etkileyip değiştiriyor. Ve biz adım adım bu değişimi izleyeceğiz. Yüreğindeki sevgiyi herkesle cömertçe paylaşan ve gücünü bundan alan Süreyya'yı zor bir seçim bekliyor'' yorumunda bulundu.

Özcan Deniz kızıyla ilk fotoğrafını paylaştı!

Özcan Deniz kızıyla ilk fotoğrafını paylaştı!İstanbullu Gelin'e 'Yaz' geliyor!

İstanbullu Gelin'e 'Yaz' geliyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: