Özcan Deniz'in tatil istekleri şoke etti!

'İstanbullu Gelin' dizisinin final yapması ile birlikte Özcan Deniz, eşi Feyza Deniz, annesi ve oğlu Kuzey ile Kıbrıs'ta tatil yapmaya hazırlanıyor. Gözlerden uzak bir tatil yapmak isteyen ünlü şarkıcının istekleri şaşırttı.

Magazin

Özcan Deniz'in tatil istekleri şoke etti! Özcan Deniz, mayıs 2018'de doğan oğlu Kuzey ile ilk kez tatil yapmak için yavru vatan Kıbrıs'ı tercih etti. Ünlü şarkıcı, eşi Feyza Deniz, oğlu Kuzey ve ailesi ile birlikte gözlerden uzak olmak istiyor. Oğlu Kuzey'in 4 bakıcısının da elik edeceği tatilde Özcan Deniz, istekleri ile pes dedirtti. Ünlü şarkıcının istekleri arasında 1 kral dairesi, 6 suit oda ile 3 vito araç yer alıyor. Öte yandan Özcan Deniz hayranlarının sanatçıyla aynı katta konaklamak istemesi üzerine otel yönetimi, Özcan Deniz'in bulunduğu kattaki 16 odayı kapattı. Ayrıca Deniz'in güvenliği için odasının önünde özel korumalar nöbet tutacak. 3 günlük tatil için özel menü isteyen Feyza Deniz' tamamen organik besinlerden oluşan bir menü hazırlanmaya başladı.

Özcan Deniz'in oğluyla ilk tatili!

Özcan Deniz'in oğluyla ilk tatili!Feyza Deniz’den “mutluyuz” pozları...

Feyza Deniz’den “mutluyuz” pozları...Boşanma iddiasına fotoğraflı yanıt!

Boşanma iddiasına fotoğraflı yanıt!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: