Özcan Deniz'in teklifini geri çeviren ünlü oyuncu kim?

Özcan Deniz'in yeni dizisi için Barış Arduç’a teklif götürdüğü iddia edilirken Arduç’un teklifi kabul etmediği de konuşulanlar arasında.

Magazin

Özcan Deniz'in teklifini geri çeviren ünlü oyuncu kim? Rol aldığı İstanbullu Gelin dizisinin final yapmasının ardından bir süre ekrana ara veren Özcan Deniz televizyona geri dönüyor. Başarılı oyuncu bu kez oyunculuk yönüyle değil senarist ve yapımcı kimliğiyle ekranda olacak. Senaryosunu kendisinin kaleme aldığı ve yapımcılığını da üstlendiği bir dizi çekecek olan Özcan Deniz, oyuncu arayışlarına da girdi.

Barış Arduç ile Gupse Özay'a 22 bin TL kira fazla geldi!

Barış Arduç ile Gupse Özay'a 22 bin TL kira fazla geldi!tv8'de yayınlanan magazin programı Gel Konuşalım'ın haberine göre Deniz, ilk olarak dizisinde rol alması için Barış Arduç'a teklif götürmüş. Fakat Arduç, Deniz'den gelen teklife "hayır" demiş ve rolü kabul etmemiş. Özcan Deniz yapımcı olarak dizisine oyuncu arayışlarına devam ediyormuş.

Barış Arduç ile Engin Öztürk'ten doğum günü düeti!

Barış Arduç ile Engin Öztürk'ten doğum günü düeti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: