ÖZEL GÜNLERİNİZ İÇİN ÖZEL TASARIMLAR HOME STORE'DA!

2008’den bu yana Emel Acar’ın tasarımlarıyla yeni bir soluk kazanan Home Store, gelinlik ve abiye modelleriyle şıklığın ve zarafetin simgesi…

Magazin

ÖZEL GÜNLERİNİZ İÇİN ÖZEL TASARIMLAR HOME STORE'DA! Kişiye özel gelinlik ve abiye tasarımlarıyla Home Store’u özel bir marka haline getiren Emel Acar, büyüleyici gelinlik modelleriyle kendinizi bir prenses gibi hissettiriyor.

Her genç kızın rüyasıdır beyaz gelinlik içinde kendini görmek. Emel Acar’ın yönetimindeki Home Store ekibi de her genç kızın rüyası olan şık, sade ve bir o kadar da gösterişli gelinlik modelleriyle genç kızların rüyasını gerçekleştiriyor.

Kabarık, bol taşlı, incili ve abartılı modellerin yanı sıra gösterişten uzak, sade gelinlik modelleriyle de göz kamaştıran Home Store, hayallerinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürüyor. Işıldayan, birbirinden şık modelleriyle sizi adeta bir pırlanta gibi gösteriyor.

Volanlı, fırfırlı, tüllü, nakışlı, dantelli ve güpürlü modellerin ağırlıklı olduğu Home Store gelinlik tasarımları, marjinal ve Avrupai tarzıyla moda severlerin kalbini kazanıyor. İnci ve swarovski taşlarını sizin istediğiniz şekilde, size özel olarak kullanan Home Store, gelinlik modellerinde masumiyet çizgisini de elden bırakmıyor.

Kırık beyaz rengi ağırlıklı olarak tasarımlarında kullanan Emel Acar, hem modaya uyuyor, hem de istediğiniz renkle hayallerinizi süslüyor. İster kendi tasarımızdan isterseniz Emel Acar’ın size özel olarak tasarladığı gelinlik ya da abiye modellerinden birini, Home Store sizin için hazırlıyor.

Başta Dubai olmak üzere birçok Arap ülkesi, Bakü, İtalya ve İngiltere’deki moda severler için gelinlik ve abiye modelleri tasarlayan Home Store, gelinlik ve abiye modasında seçkin adresiniz…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: