Özel hayat yasağı geldi!

Etiler’de bir mekan çıkışı görüntülenen Gamze Topuz, sevgilisi Tümer Metin'le evlilik sorusuna yeni bir diziye başladığını belirterek "Bir kural koydular. Özel hayat konuşmuyorum" dedi.

Magazin

Özel hayat yasağı geldi! Oyuncu Gamze Topuz, önceki gün Etiler'deki bir mekan çıkışı görüntülendi. Evi için alışveriş yaptığını belirten Gamze Topuz, sevgilisi Tümer Metin'le alakalı soruları geçiştirdi. Yeni bir diziyle ekranlara döneceğini dile getiren Topuz, “Yeni bir diziye başlıyorum. Bir kural koydular. Özel hayat konuşmuyorum. Özel hayat yok yani. Çok haklılar neticede bir sürü para harcanıyor. Bir dünya kuruluyor orada, inandırıcılığı olması lazım. Sen ne kadar kendi hayatınla olursan onların işini sekteye uğratan bir şey. Saygı duymak lazım. Oradaki karakteri oradaki dünyaya inanılması açısından bu gerekli" diye konuştu. "Tümer Bey'le nikah masasına oturur musunuz?" sorusuna güzel oyuncu, "Özel hayat yok, ne zaman konuştum ki?" dedikten sonra evinin yolunu tuttu.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: milliyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: