ÖZEL HİSSEDİLMEK İÇİN SANDA SPA

Magazin

ÖZEL HİSSEDİLMEK İÇİN  SANDA SPA Kişileri rahatlatan, dinlendiren ve huzuru sağlayan masaj alternatifleri, iş hayatı içerisindeki stresten, zihin ve beden yorgunluğundan uzaklaşmaya yardımcı olur. Yeni güne dinlenmiş, motive olmuş, rahat ve mutlu bir şekilde başlayan kişilerin başarılarında da artış yaşanır. SANDA SPA'nın, CEO masajı olarak da bilinen Executive Escape masajı, bu kapsamda tercih edilebilecek alternatiflerden biri olarak, derin dinlenme ve ekspres bir rahatlık sunuyor. Bu sayede kendilerine ayırdıkları zaman kısıtlı olan kişiler, CEO'lar, üst düzey yöneticiler ya da yoğun bir tempoya sahip olan çalışanlar 70 dakika içinde kısa bir tatil yapmış kadar mutlu ve huzurlu hissedebiliyorlar.

Executive Escape masajı, yeni iş gününe hazırlanmak için enerji depolamak, keyifli bir mola vermek, ya da “siesta” için ayırdığınız zamanda kendinizi ödüllendirmek için ideal bir seçenek. SANDA SPA'da uygulanan Executive Escape masajı, 50 dakika vücut, 20 dakika ise derin dinlenmeyi sağlayacak ayak ya da baş masajı olmak üzere toplam 70 dakikadan oluşuyor. Masaja başlamadan önce ise ayak yıkama seremonisi ile masaja hazırlık sağlanıyor. Ayak masajı beden yorgunluğundan, baş masajı ise zihin yorgunluğundan uzaklaşmayı sağlıyor. Derin dinlenme etkisi verecek masajın başlangıcı için, masaj yapılacak olan bölgeye önce sıcak havluyla gevşetici kompresler uygulanıyor.

Yoğun iş hayatından uzaklaşıp kısa bir “tatil” yapmak ve dinlenmek isteyenler, 70 dakikalık Executive Escape masajını SANDA SPA'da 175 TL'ye deneyebilirler.

www.sandaspa.com
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: