ÖZER KOMŞULARIYLA BİRBİRİNE GİRMİŞ!

Zerrin Özer’in rottweiler’ının, site bahçesinde iki küçük köpeğe saldırdığı, olay sonrası sanatçı ile komşusu arasında kavga çıktığı iddia edildi.

Magazin

ÖZER KOMŞULARIYLA BİRBİRİNE GİRMİŞ! Güvenlik müdahale etti

Çatalca Tepekent'teki bir komşusu Zerrin Özer'i rottweiler'ını site içinde serbest bırakmakla suçladı ve tasmasız dolaşan hayvanın kendi köpeklerine saldırdığını iddia etti. Söylenenlere göre rottweiler'dan kendi köpeklerini zor kurtaran kadın, olay sonra-sı sanatçıyla tartışmaya başladı. Ancak Özer'in sert tavrı tartışmayı kavgaya dönüştürünce, sitenin güvenlik görevlileri duruma müdahale etti.

Levi sadece havladı

Zerrin Özer, suçlamalarla ilgili şunları söyledi: “Bir karı-koca, köpekleriyle evimin önünden geçerken Levi onları görmüş ve havlamaya başlamış. Onlar da korkmuşlar. Köpek havlayınca dışarı çıktım ve ben 'sus' der demez Levi kulübesine gitti. Eğer iddia ettikleri gibi Levi o köpeklere saldırmış olsaydı, elinden ben bile alamazdım.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: