Özge Borak: Ata benim miladım!

Güzel oyuncu Özge Borak, “Eyyvah Eyvah 3” filminin vizyona girmesini bekliyor. Borak, Elele’ye verdiği röportajda filmi ve beraberinde eşi Ata Demirer’le arasında ki ilişkisini ve evliliğini anlattı.

Magazin

Özge Borak: Ata benim miladım! Özge Borak ile yapılan söyleşide “Eyvah Eyvah”ın seri haline gelmesinde ticari kaygının değil seyirci talebinin etkili olduğunu belirtti: “Eyvah Eyvah’ın seri haline gelmesi seyircilerin beklentileriyle gerçekleşti. Ata’nın aklında böyle bir şey yoktu. Sonra başka şeyler denemek istedi ama ‘Eyvah Eyvah’ın karakterlerini çok özledi ve hep eli onlara gitti.

Sonunda beklentiler de yükselince ‘Benim bir tane daha yapmam lazım, çünkü kopamıyorum’ dedi. O yüzden ticari kaygılarla bu işlerin yapılmadığını söyleyebilirim. Ata ‘Eyvah Eyvah’ karakterlerine, yöreye, bölgeye çok aşık.”

SETTE SADECE İŞ ARKADAŞIM

Özge Borak, bu film serisiyle başlayıp evliliğe kadar uzanan hikayesinden de bahsetti. Ata Demirer’le evliliğinin eülenceli olduğunu dile getiren Borak, “Aynı sette karı-koca olarak çalışmak nasıldı?” sorusunu ise şöyle yanıtladı: “İşi ve özel hayatı birbirinden ayırabilen insanlarız. Ata sette benim iş arkadaşım.

Birlikte bir şeyler ürettiğimiz için de faydalı bir ilişkimiz hatta iş ortaklığımız var. Ayrıca birlikteyken çok eğleniyoruz. Gezmeyi çok seviyoruz, çok gülüyoruz. Aşkın biyolojik ve zamanla geçen bir şey olduğuna inananlardanım. Hayat boyu ilk günkü gibi kalması mümkün değil.

Önemli olan saygı ve aşkın dönüştüğü sevgiyi devam ettirebilmek. Aşkın ilk günkü adrenalinle devam ettiğinin söylenmesi bana biraz yalan geliyor. Ancak çok ama çok samimi bir şey söylemem gerekirse, hayatımı Ata’dan önce ve sonra diye ayırabilirim. Ata benim miladım. Çünkü bana çok iyi geliyor. Sayesinde hayata bakış açım yumuşadı. O çok kibar ve düşünceli biri.”

Son dönemde daha feminen bir imajla izleyici karşısına çıkan Özge Borak, “30’ların kadın olduğunu daha çok hissettiğin yaşlar olduğunu söyleyebilirim. Önceden eşofman altı ve spor ayakkabıyla gezerken, şimdi biraz daha dikkat etmeye başladım. Hep erkek gibi maskülendim” diyor.


Foto Galeri
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: