Özge Borak ilk aşkını itiraf etti!

Özge Borak, bir soru üzerine ilk aşkını anlatı.

Magazin

Özge Borak ilk aşkını itiraf etti! Ata Demirer'in eski eşi Özge Borak'ın başrolünü Engin Hepileri ve Başak Parlak'la paylaştığı, Taner Gündöner'in ise yönettiği "Adını Bana Sor" filminin galası önceki gecce Taksim'de bir otelde yapıldı. Galada giydiği siyah kıyafet sosyal medyada çok eleştirilen Borak, özellikle final sahnesiyle çok tartışılacak çok iddialı yaşanmış bir aşk filmine imza attıklarını söyledi.

Senaryodaki gibi bir aşk filmi yaşayıp yaşamadığı sorusu sorulduğunda ise bir itirafta bulunan Borak, "6 yaşındaydım, adı Efe'ydi benden 3 üç yaş küçüktü. Aşık olduğu bilmiyordu. Çok ufaktı, kirpikleri çok güzeldi. Ben anneme her gün asansörden servise inerken 'Anne 3 yaş derken o bana 'Ama kızım 3 yaş büyük senden' derken ben ona, 'Anne ben 3 sene doğum günü kutlamam. O zaman aynı yaşta olurum' derdim. İlk aşkı o..." ifadelerini kullandı
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: