Özge Gürel'den aşk açıklaması

Ekranlara veda eden "Kiraz Mevsimi" dizisinde başrolleri paylaşan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu arasındaki aşk dedikodularının yeniden alevlenmesi üzerine Gürel, Twitter hesabından açıklama yapma ihtiyacı duydu.

Magazin

Özge Gürel'den aşk açıklaması Ekranlara veda eden "Kiraz Mevsimi" dizisinde başrolleri paylaşan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu arasındaki aşk dedikodularının yeniden alevlenmesi üzerine Gürel, Twitter hesabından açıklama yapma ihtiyacı duydu.


Yazılan haberde "Kiraz Mevsimi dizisinin bitimiyle ilişkilerini noktalandıran Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel'in ayrıldığı ve Özge'nin eski sevgilisine döndüğü konuşuluyor" denildi.

Güzel oyuncu, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şöyle dedi:

Gülüp geçtiğim bir haber için açıklama yapmama gerek yok arkadaşlar. Hep çıktı ve hep çıkar böyle haberler ama ortada ne bir eski sevgili Ne de eskiye dönüş var. Muhtemelen şu an başka bir ilişkisi olan, uzun zamandır görmediğim birini olaya dahil edip bunu mevzu yapmayalım. Sizler için yaptım bu açıklamayı yoksa benim için mevzu bile değil, keyfinize bakın üzmeyin kendinizi öpüyorum hepinizi.


Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: