Özge Gürel'in yeni dizideki partneri belli oldu

Yeni sezonda Fox TV'de başlayacak Yıldızların Altında dizisinin başrolleri belli oldu.

Dizi Galeri

Özge Gürel'in yeni dizideki partneri belli oldu Dizinin kadrosuna ilk olarak geçen yıl final yapan "Kiraz Mevsimi" dizisiyle büyük çıkış yakalayan genç oyuncu Özge Can Gürel dahil olmuştu.


İşte Özge Gürel'in yeni dizisi

İşte Özge Gürel'in yeni dizisiDaha sonra da son olarak "Güllerin Savaşı" dizisiyle ekranlarda olan Canan Ergüder yeni dizinin kadrosuna katılmıştı. Kadın başrollerin belirlenmesinin ardından Özge Can Gürel'in dizide canlandıracağı Eylül karakterine eşlik edecek erkek başrol arayışlarına hız verilmişti.


Özge Gürel'den aşk açıklaması

Özge Gürel'den aşk açıklamasıUzun süren arayış sırasında birçok isim üzerinde duruldu ve son olarak Berk Cankat'ta karar kırıldı. Geçen sezon "Muhteşem Yüzyıl Kösem"de rol alan yakışıklı oyuncu, "Yıldızların Altında" dizisinde Özge Can Gürel'e partnerlik edecek.


Dizide ‘Eylül’ karakterini canlandıracak olan Özge Gürel de şarkıcı rolüne hayat verecek. İddialı dizide, iki şarkıcı genç ve baskın bir anne karakterinin renkli hikayesi beyazcama taşınacak. Yeni sezonun iddialı yapımlarından "Yıldızların Altında" eylülde izleyiciyle buluşacak.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: