Özge Özpirinçci sosyal medyadan duyurmuştu! 2,5 yıla kadar hapsi istendi!

Özge Özpirinççi'nin iki yaşındaki yeğeni A.B.T.'ye şiddet uyguladığı öne sürülen bakıcısı Zurafo E. hakkında 8 aydan 2,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.

Magazin

Özge Özpirinçci sosyal medyadan duyurmuştu! 2,5 yıla kadar hapsi istendi! Özge Özpirinçci, iki yaşındaki yeğeni A.B.T.'ye şiddet uyguladığı gerekçesiyle bakıcı Zurafo E. için sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunmuş ve kaçan bakıcının yakalanması için yardım istemişti. A.B.T.'nin annesi H.H.T., çocuğunun bakıcısı olarak görev yapan Zurafo E.'nin çocuğuna kötü muamelede bulunduğunu, buna yönelik kamera kaydı bulunduğunu belirterek şikayetçi olmuştu. Yapılan şikayetin ardından Zurafo E., 8 Mayıs 2018 tarihinde gözaltına alınmıştı.

Özbekistan uyruklu Zurafo E. için "Kötü muamele" ve "Basit yaralama" suçundan 8 aydan 2,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi. İddianamenin gönderildiği İstanbul Anadolu Asliye Ceza Mahkemesi'nin 15 gün içinde iddianamenin kabulü veya reddi yönünde karar vermesi bekleniyor.

Soğuk havaya aldırış etmediler!

Soğuk havaya aldırış etmediler!Özge Özpirinçci:

Özge Özpirinçci: "Size verebileceğimiz malzememiz yok!"Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk'ün 150 bin liralık tatili!

Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk'ün 150 bin liralık tatili!Özge Özpirinçci'nin safari maliyeti dudak uçuklattı!

Özge Özpirinçci'nin safari maliyeti dudak uçuklattı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: