Özge Özpirinçci'den 'Aşk Yeniden' itirafı! "Bu dizide benden başkası oynasaydı..."

Aşk Yeniden dizisiyle ekranlara dönen Özge Özpirinçci Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında soruları yanıtladı.

Magazin

Özge Özpirinçci'den 'Aşk Yeniden' itirafı!  "Bu dizide benden başkası oynasaydı..." Güzel oyuncu rol aldığı dizinin kurgusunu "Biraz Amerikanvari" olarak nitelendirdi. Dizide Zeynep karakterini canlandırdığı için çok keyifli olduğunu anlatırken "Dizide Zeynep karakteri o ben olmalıydım. İyi ki de öyle olmuş" dedi.

İşte Özge Özpiriçci'nin diğer açıklamaları:

"Bu dizide komedinin insanı aslında ne kadar rahatlattığını oyuncu ve izleyici olarak ne kadar önemli olduğunu gördüm. Aslında televizyona baktığınızda fazla komedi yok. Biz o kadar güzel bir aralık yakalamışız ki komedimiz de, dramımız da aksiyonumuz da var tempomuz hep yüksek. Oyuncu olarak benim için önemli olan şey ratingten ziyade biraz da sosyal medyadan aldığım mesajlar. Gerçekten telefonumun şarjı bitti dizi boyunca. Rol arkadaşım Buğra Gülsoy, mükemmel, beraber çalışması, sette vakit geçirmesi beklemesi karavanla sohbet etmesi her şeyi ile çok düzgün bir insan."

Fotoğraflar için tıklayın...

Bunlarda ilginizi çekebilir: