Özge Ulusoy, güzelliğinin sırrını paylaştı!

Note Cosmetics’in marka yüzü Özge Ulusoy, güzelliğinin sırrını paylaştı!

Kadın

Özge Ulusoy, güzelliğinin sırrını paylaştı! Cosmetics’in marka yüzü Özge Ulusoy, sevenleri ile bir araya geldi ve makyaj sırlarını paylaştı. Özge Ulusoy’un keyifli ev sahipliğinde yoğun ilgi ile gerçekleşti.

Etkinlikte makyajın bir kadın için vazgeçilmez olduğunu belirten Öge Ulusoy, asla vazgeçemediği ve çantasından ayırmadığı makyaj malzemelerini anlatarak, severlerine doğru makyaj ürününü seçebilmek için tüyolar verdi. Note Cosmetics’in ürünleri hakkında bilgi sahibi olan ziyaretçiler, Özge Ulusoy ve Note Cosmetics’in makyözleri ile beraber bu ürünleri deneme şansıda elde etti.

Allık, ruj ve ojelerden asla vazgeçemediğini belirten Ulusoy, olmazsa olmaz güzellik ürünlerinin kapatıcı ve aydınlatıcılar ile özellikle şeftali tonundaki allıklar olduğunu da sevenleri ile paylaştı. Note Cosmetics’in ürünlerini gündelik hayatında da bizzat kullandığını belirtti ve doğru malzemeyi doğru marka güvencesi ile kullanmanın önemine değindi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: