Özge Ulusoy, sevgilisi ile barıştı!

İki hafta önce ayrılan manken Özge Ulusoy ile iş insanı Faruk Çolakoğlu, dün barıştı. Ulusoy'la aşkı ortaya çıkınca ailesinden uyarı alan Çolakoğlu, Ulusoy ile barışmak için 'Birlikte görüntü vermeme' şartı koydu. 36 yaşındaki ünlü model de bu şartı kabul etti.

Magazin

Özge Ulusoy, sevgilisi ile barıştı! Faruk Çolakoğlu, ailesinin vetosu üzerine aşka nokta koymuştu. Ancak ikili, ayrılığa iki hafta dayanabildi. Ulusoy ile Çolakoğlu, dün birbirlerini Instagram'da yeniden takibe alarak barıştıklarını ilan etti. Fakat konuşulanlara göre barışma bazı şartlara dayanıyor.

Özge Ulusoy'dan aşk itirafı!

Özge Ulusoy'dan aşk itirafı!Oğullarının magazin gündeminde olmasını istemeyen Çolakoğlu Ailesi, iddiaya göre iş insanını uyardı. Aile büyükleri, "İlişkini gözlerden uzak yaşa" resti çekti. Aşkın ilk günlerinde yurt dışında buluşan ancak geçen günlerde İstanbul'da görüntülenerek yakayı ele veren çift, artık daha dikkatli davranacak.

Özge Ulusoy'un Çolakoğlu Ailesi'nden veto yemesi ise akıllara güzel modelin 2017'de ayrıldığı Hacı Sabancı'yı getirdi. Sabancı Ailesi'nin de oğullarına Ulusoy'la görüntü vermemesi için sık sık uyarıda bulunduğu konuşuluyordu.

Özge Ulusoy'un makyajsız hali şaşırttı!

Hacı Sabancı da 2017'de ayrıldığı Ulusoy için "Paramın peşindeydi" iması yapmıştı.

(Takvim)

Özge Ulusoy 10 bin kişiyi silecek!

Özge Ulusoy 10 bin kişiyi silecek!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: