İşte Özge Ulusoy'un yeni aşkı!

Ünlü manken Özge Ulusoy, iş insanı Faruk Çolakoğlu ile yeni bir aşka yelken açtı.

Magazin

İşte Özge Ulusoy'un yeni aşkı! 4 yıl Hacı Sabancıyla aşk yaşayıp geçen yıl ayrılan ünlü manken Özge Ulusoy, geçtiğimiz aylarda ise İsveç Kraliyeti'nden olan İspanyol bankacı Joaquim Lundholm ile 3 aylık ilişki yaşamış ve ilişkisini ekimde bitirmişti. Geçen yıl ise bir söyleşide "Fakirle birisiyle olmam" imasında bulunan 36 yaşındaki model, son ilişkisiyle sözünün eri olduğunu kanıtladı.

Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy pişti oldu!

Hacı Sabancı ile Özge Ulusoy pişti oldu!Geçen günlerde Barcelona'ya giden ünlü manken Özge Ulusoy, kalbinin boş olmadığını ima eden bir paylaşıma imza attı. Ulusoy'un yeni bir aşka yelken açtığı ve bu kişinin yine iş dünyasından bir isim olduğu öne sürüldü.


Son 1 aydır sosyetik iş insanıyla gizlice görüşen Özge Ulusoy, Paris'teki bir şirkette çalışan Faruk Çolakoğlu için bu süre zarfında birkaç defa Fransa'ya gitti. İkili, aşklarının gizli tutulması için de son derece dikkatli davranıyor. Ancak Tv8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programı, Ulusoy’un yeni sevgilisi iş adamı Faruk Çolakoğlu ile Barcelona tatilindeki fotoğrafına ulaştı.

İşte o fotoğraf:


Özge Ulusoy'dan eğlenceli paylaşım!

Özge Ulusoy'dan eğlenceli paylaşım!Özge Ulusoy'un son hali şaşırttı!

Özge Ulusoy'un son hali şaşırttı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: